”vi ska bli världens bästa hamburgerkedja”
Och är det något vi är kända för är det att de allra flesta tycker våra hamburgare är godast! det som ligger oss på max varmast om hjärtat är smaken! max är marknadsledande och föregångare med fettsnåla produkter i form av delifresh-familjen. Bland annat var vi först i branschen med nyckelhålsmärkta måltider och en gi-burgare.
Max etablerades redan 1968. Därmed är vi sveriges första hamburgerkedja. Och nu nästan 40 år senare, är vi näst störst i sverige. Vi har omkring 65 restauranger från boden i norr till ystad i söder. Men vi tänker öppna fler. Många fler! och det är här du kommer in i bilden.
Vi erbjuder
det är ett mycket omväxlande och givande arbete i ett snabbväxande och mycket lönsamt svenskt familjeföretag. Idag har max ca 65 restauranger men med din hjälp ska det bli många fler. Genom etableringar på de bästa ställena och med en modern inredning och design når vi framgång. Vi är just nu inne i en stark expansionsfas och detta är en nyckelroll när vi nu står inför stora utmaningar! vill du vara en del av detta framgångsrika koncept är det här en tjänst för dig.
Kvalifikationer
• erfarenhet av fastighetsbranschen
• ledarerfarenhet
• mycket stor förhandlingsvana
• erfarenhet av att leda andra
Egenskaper
• drivande, slipad förhandlare
• självständig
• positiv och entusiasmerande
• stark drivkraft
• bra ledare
• prestigelös
Vi hjälper er med en snabb tillsättning av en erfaren interimschef, utifrån era behov och önskemål . Läs mer